nl
nl de en
Dinsdag tot en met zondag geopend | 11:00 tot 17:00 uur
Tickets kopen

Villa Mondriaan zoekt nieuwe vrijwilligers

1 feb 2024

Villa Mondriaan werkt vrijwel geheel met vrijwilligers. Deze onmisbare groep aan enthousiaste gastheren en gastvrouwen zorgt iedere dag weer voor blije bezoekers die met plezier terugdenken aan hun museumbezoek. Onze vrijwilligers hebben belangstelling voor kunst en cultuur en vinden het plezierig om met mensen om te gaan. Als vrijwilliger vervul je afwisselende taken in het museum, van caf├ędiensten tot surveilleren op zaal. De vrijwilligers van Villa Mondriaan zijn nauw betrokken bij het museum. Zo worden er met regelmaat borrels en uitjes georganiseerd speciaal voor de vrijwilligers!

Kom jij ons team versterken als vrijwilliger? Klik voor meer informatie op deze link.

Terug naar overzicht